Beker zuid standaard 24/25 |
poule | groep 1 zuid 2 | |||
01 | Bruheze, Spcl Susteren, Veritas, sv Laar | |||
02 | Caesar, GSV '28, NWC, RVU | |||
03 | Avanti '31, SV Budel, SV TOP, Sparta '25 | |||
04 | Boekel Sport, Erp, HVCH, Merefeldia | |||
05 | Limburgia, DAW Schaijk, Handel, Someren | |||
06 | Deurne, RKSV Minor, Stiphout Vooruit, ALFA SPORT | |||
07 | De Ster, Geusselt Sport, ZSV, Maastricht-West | |||
08 | Bekkerveld, Schijndel/DE WIT, Sporting Heerlen | |||
09 | Chevremont, Olympia '18, Sportclub '25, Schaesberg | |||
10 | JVC Cuijk zat, Rhode/VSB, SHH, Volharding | |||
nrs 1 en 2 naar volgende ronde | ||||
poule | groep 2 zuid 2 | |||
01 | Heeswijk, Irene, Maaskantse Boys, SV Olland | |||
02 | DVG, FC Schadewijk, NLC '03, Nulandia | |||
03 | Juliana Mill, MOSA '14, SES, Vesta '19 | |||
04 | Avesteyn, Deso, VITA, OSS '20 zat | |||
05 | Berghem Sport, Cito, Nooit Gedacht, Prinses Irene | |||
06 | Margriet, SV De Middenpeel'24, VOW, Vorstenbossche Boys | |||
07 | EGS '20, EVVC, Margriet zat, TOP zat | |||
08 | Astrantia, Herpinia, Ruwaard, SIOL | |||
09 | FC Uden, SV United, Achates, VCO | |||
10 | FC de Rakt, SCMH, DWSH '18, Volkel | |||
11 | Festilent, HBV, OKSV, WEC | |||
12 | Achilles Reek, Boskant, Mariahout, Nijnsel | |||
13 | ASV '33, Olympia Boys, Boerdonk, Sparta '25 2 | |||
14 | Constantia, HVV Helmond, MVC, Oidiliapeel | |||
15 | De Zwaluw, Gassel, Hapse Boys, Vianen Vooruit | |||
16 | DSV, Keldonk, Toxandria, VIOS '38 | |||
17 | Excellent, Sambeek, Vitesse '08, Ysselsteyn | |||
18 | America, Oostrum, Milsbeek, SVOC '01 | |||
19 | Heijen, RESIA, Grashoek, SVEB-Sporting ST | |||
20 | Bavos, Rood Wit '62, De Braak zat, Venhorst | |||
21 | Lierop, Brandevoort, SSE, De Braak | |||
22 | ELI, Mifano, NWC 2, SVSH | |||
23 | Maarheeze, Milheezer Boys, SJVV, ZSV 2 | |||
24 | BVV '27, Melderslo, RKDSO, Maasduinen | |||
25 | Leunen, SSS '18, TSC '04, Volharding 2 | |||
26 | Belfeldia, Helden, Merselo, Sportcub Irene | |||
27 | Liessel, MVC '19, Baarlo | |||
28 | Blerick, DES Swalmen, Hegelsom, Meterik | |||
29 | Neerkandia, ONDO, RKMSV, Roggel | |||
30 | BEVO, DEV-Arcen, Kronenberg, PEC '20 | |||
31 | IVO, RKSVN, Sparta '18, VVV '03 | |||
32 | RKAVC, SVH '39, Lottum/GFC'33, Venlosche Boys | |||
33 | DESM, FC Oda, Koningslust, RKSVV | |||
34 | Bieslo, FC Cranendonck, Reuver, Spcl Leeuwen | |||
35 | H.B.S.V., MMC Weert, Rood Wit '67 | |||
36 | Brevendia, FC Maasgouw, Linne, Heythuysen | |||
37 | DFO '20, FC Roerdalen, SVC 2000, vv HEBES | |||
38 | FCV-Venlo, Horn, vv Born, vv Kessel | |||
39 | Eindse Boys, RKSVO, RKVB, SPV | |||
40 | Oranje-Blauw'15, SNA, SV Brunssum, SV De Dem | |||
41 | Haelen, MBC '13, Lindenheuvel com, Sanderbout | |||
42 | RIOS '31, Roosteren, SVME, Sittard | |||
43 | DVO, FC RIA, SV Argo, St Joost, | |||
44 | Centrum Boys, IVS, RKASV, Urmondia | |||
45 | Conventus'03, OVCS, Slekker Boys, Sporting Sittard'13 | |||
46 | Geulse Boys, Haslou, SV Hulsberg, Willem 1 | |||
47 | FC Geleen-Z, RKTSV, RKUVC, SVM | |||
48 | Leonidas-W, Neerbeek, Spaubeek, Spcl Jekerdal | |||
49 | Amstenrade, BMR, Zwart-Wit '19, Walram | |||
50 | Abdissenbosch, FC Landgraaf, Langeberg, Woander Forest | |||
51 | FC Gulpen, Laura/Hopel com, Schinveld, Weltania | |||
52 | De Leeuw, FC Hoensbroek, Passart-VKC, RKHBS | |||
53 | Bunde, Keer, VV Hellas, Voerendaal | |||
54 | Kerkrade-West, Kakertse Boys, NEC-H Berg, RKSVB | |||
55 | Daalhof, UOW'02, Sporting H.A.C., KVC Oranje | |||
56 | Geertruidse Boys, RKHSV, RKIVV, SV Geuldal | |||
57 | Berg '28, Heer, Rood Groen LVC '01, SCG | |||
58 | Eikenerveld, FC Bemelen, Scharn, Schimmert | |||
59 | RKMVC, SNC'14, Rimburg, WDZ | |||
60 | RKVVM, SV Simpelveld, Vaesrade, Wijnandia | |||
61 | Eijsden, Partij, Zwentibold, Vijlen | |||
poulewinnaar naar volgende ronde |
poule | groep 1 zuid 1 |
01 | Arnemuiden, Luctor-H zand, Terneuzense Boys, Walcheren |
02 | Cluzona, Gastel, SVOD '22, Terneuzen |
03 | Kruisland, MZC '11, Roosendaal, Yerseke |
04 | Dongen, Halsteren, MOC '17, Oranje Wit |
05 | IFC, JEKA, Moerse Boys, Tricht |
06 | De Alblas, GSC/ODS, Nieuw Lekkerland, Wilhelmina '26 |
07 | Almkerk, Papendrecht, Sliedrecht, VVGZ |
08 | EBOH, GJS, GRC-14, Roda Boys |
09 | Rijen, Unitas'30, Uno Animo, SC 't Zand |
10 | CHC, Gilze, TSC zon |
11 | GSBW, Nieuwkuijk, Sarto, SBC |
12 | Nivo Sparta, Oirschot Vooruit, Theole, VOAB |
13 | EFC, Nemelaer, SVSSS, Zwaluw VFC |
14 | Bladella, De Valk, RPC |
15 | Emplina, Heeze, Reusel Sport |
nrs 1 en 2 naar volgende ronde | |
poule | groep 2 zuid 1 zat |
01 | Aardenburg, IJzendijke, Sluis, Spui |
02 | Cadzand, GPC Vlissingen, Oostburg, VC Vlissingen |
03 | FC Dauwendaele, Philippine, Schoondijke, Veere |
04 | FC Axel, Ria W, HBC '22, Zaamslag |
05 | Jong Ambon, De Meeuwen, Nieuwland, De Noormannen |
06 | Brouwershaven, VCK, WIK '57, Wolfaartsdijk |
07 | Apollo '69, Kruiningen, Patrijzen, RCS |
08 | Bevelanders, MZVC, Nieuwdorp, Zeelandia M |
09 | Lewedorpse Boys, Serooskerke, FC De Westhoek'20, ZSC '62 |
10 | s-Heer Arendskerke, DwO Krabbendijke '15, HKW '21, Rillandia |
11 | Goes za1, MZC'11 2, SSV '65, Wemeldinge |
12 | Kapelle, De Markiezaten, SPS, Waarde |
13 | Duiveland, SKNWK, Stavenisse, WHS |
14 | Krabbendijke, Smerdiek, Tholense Boys, Vrederust |
15 | De Fendert, Lepelstraatse Boys, NOAD '67, Steenbergen |
16 | Bruse Boys, Kogelvangers, Prinsenland, SC Welberg |
17 | Alliance, DVO '60, UVV '40, VVC '68 |
18 | DVVC, Internos, PCP, The Gunners |
19 | SEOLTO, Groote Lindt, Klundert, Pelikaan |
20 | DHV, Irene'58, Wieldrecht, Zwaluwe |
21 | DFC, FC Dortrecht av, Oranje Wit 2, ZBC'97 |
22 | Alblasserdam, Rijsoord, SSW, VVGZ 2 |
23 | Hardinxveld, Noordeloos, Drechtstreek, Peursum |
24 | Ameide, Groor-Ammers, Streefkerk, VVAC |
25 | Arkel, Schelluinen, De Zwerver, SVS'65, |
26 | SV Capelle, Sleewijk, SSC '55, Unitas |
27 | Lekvogels, Leerdam Sport'55, Meerkerk, SVW |
28 | Everstein, Asperen, HSSC'61, Heukelum |
29 | ASH, BZC '14, LRC 2, Vuren |
30 | Herovina, Kerkwijk, Sparta '30, Woudrichem |
31 | Altena, GDC, RWB, WSJ |
32 | Baardwijk, NOAD '32, Willem 2, WSC |
33 | GVV, GVV '63, Jan van Arckel, MVV '58 |
34 | DSS '14, Haaften, NEO '25, FC Tilburg |
35 | Olympia '60, ONI, RFC, SCO |
36 | DESK, OVC '26, TSCtsc, TSVV Merlijn |
37 | BRC, Real Lunet, Vlijmense Boys, Well |
38 | BES, BLC, Rood Wit V |
poulewinnaar naar volgende ronde |
poule | groep 3 zuid 1 |
01 | Breskens, Grauw, Groede, Steen |
02 | Hontenisse, Koewacht, Vogelwaarde |
03 | Clinge, Hulsterloo, HVV '24, SDO '63 |
04 | Noordhoek, ODIO, Rimboe, Virtus |
05 | DOSKO, METO, NVS, WVV '67 |
06 | Achtmaal, DEVO, Grenswachters, Zundert |
07 | BSC, SVC, Schijf, Vivoo |
08 | De Schutters, HSC '28, RSV, Victoria '03 |
09 | DIOZ, Hoeven, NSV, Rood Wit W |
10 | Madese Boys, Sprundel, Terheijden, VCW |
11 | Chaam, Gesta, VVR, Wernhout |
12 | Beek Vooruit, DSE, Groen Wit, WDS '19 |
13 | Dubbeldam, RCD, SC Emma, TPO |
14 | Advendo, Beek Vooruit 2, DIA, TVC Breda |
15 | Bavel, Molenschot, Neerlandia '31, SAB |
16 | FC Right Oh, HZ '75, OVV '67, Oosterhout |
17 | Be Ready, DSC, RKVSC, Raamsdonk |
18 | Riel , SV Reeshof, Sarto 2, Waspik |
19 | Den Dungen, Dussense Boys, Hedel, SCZ |
20 | Berkdijk, Blauw Wit '81, FC Drunen, TSV Gudok |
21 | DBN '22, HHC '09, Haarsteeg, RKDVC |
22 | Jong Brabant, SC Elshout, VCB, Trinitas Oisterwijk |
23 | Alem, BVV, BZS, Teisterbanders |
24 | Buren, MEC '07, RKTVC |
25 | Essche Boys, LSV, PSV, Wadenoijen |
26 | Acht, HRC '14, Ophemert, SCG '18 |
27 | FC Engelen, Maliskamp, RKKSV, Wilhelmina |
28 | BMC, Boxtel, De Bocht '80, Wilhelmina Boys 2 |
29 | FC Tilburg, Helvoirt, Were Di, ZIGO |
30 | DEES, Nieuw Woensel, ODC, Wilhelmina Boys 2 |
31 | Audacia, EDN '56, Netersel, Spoordonkse Boys |
32 | Gloria UC, HMVV, SDO '39, Viola |
33 | Beerse Boys, Hilvaria, Hulsel, Tuldania |
34 | Casteren, Hoogeloon, RKDSV, SVSOS |
35 | Geldrop, Nederwetten, RKGSV, Unitas '59 |
36 | Hapert, Pusphaira, RKVVO, Vessem |
37 | DBS, Knegselse Boys, Rood Wit V, Woenselse Boys |
38 | Braakhuizen, Brabantia, Marvilde, Tongelre |
39 | Gestel, DOSKO '32, Steensel, Tivoli |
40 | DOSL, De Raven, FC Eindhoven av, Sterksel |
41 | DVS, Dommelen, Riethoven, ZSC |
42 | Bergeijk, De Weebosch, Terlo, Waalre |
poulewinnaar naar volgende ronde | |
copyright © 2024, Voetbal Geffen e.o. |